Matura po niemiecku tłumaczenie

Pobierz

Notatki prasowe po niemiecku to najlepsze źródło, w którym znajdziesz przykładowe zdania w mowie zależnej.. KURS ETUTOR NIEMIECKI -40% Gorąca promocja na wakacje SPRAWDŹ >> "mała matura" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "mała matura" po polsku .. das Fachabitur ; Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. egzamin maturalny (egzamin końcowy w szkołach średnich), matura.. Materiały te podzielono według stopnia znajomości języka.. Albo możecie zdać maturę i zostać taksówkarzami.. Słownik hiszpańskiego.. egzamin końcowy (na zakończenie nauki w szkole), matura.. Gry;"matura" - niemieckie tłumaczenie volume_up matura {f.} DE volume_up Abi Abitur Hochschulreife Matura volume_up mała matura {f.} DE volume_up mittlere Reife volume_up matura zawodowa {f.} DE volume_up Fachhochschulreife volume_up zdać maturę z niemieckiego {czas.}. Tutaj znajdziesz odmianę 30 najważniejszych czasowników niemieckich przez osoby w czasie teraźniejszym: Podstawowe czasowniki niemiecki - odmiana, tłumaczenie i przykład.. , CH MaturaTłumaczenia w kontekście hasła "matura" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Tam gdzie pójdziesz, nie potrzebna ci matura.. W każdym języku są pewne zwroty, bez których komunikacja jest po prostu niemożliwa.. Obojętnie na jakim poziomie jesteś, zwroty, które które znajdziesz w poniższej tabeli na pewno przydadzą ci się w wielu sytuacjach..

matura exam , także: matura.

To będzie taki szybki wpis, gdzie od razu podam ci tłuste niemieckie konkrety:), ale na końcu znajdziesz też krótkie info o niemieckim systemie edukacyjnym, czyli: jakie mają szkoły, co daje świadectwo z każdej z nich i jakie są opcje na dalszą edukację oraz jak .Tłumaczenie hasła "zdać maturę" na angielski.. Słowniki tematyczne.. Mowa zależna - Indirekte Rede - Notatki prasowe.. Później jeszcze byłam na innych zaocznych.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa matura w słowniku online PONS!. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Czyli matura - to świetna okazja, aby określić profil swojej edukacji tych uczniów, którzy do tej pory jeszcze tego nie zrobili..

Jak jest "matura" po niemiecku?

Słownik niemieckiego.. (Po maturze pojadę w góry.). rzeczownik.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.. die Matura [tylko liczba pojedyncza] die Hochschulreife matura, średnie wykształcenie die Reifeprüfung egzamin dojrzałości, matura [tylko liczba pojedyncza] die Abiturprüfung egzamin maturalny, maturaTłumaczenia dla hasła "Matura" w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki) Matu̱ra <‑, bez l.mn.. Jeśli chcesz zdać maturę, musisz do niej po prostu podejść.. Historia wyszukiwań.. Tłumaczenie Korektor Synonimy Koniugacja.. Co znaczy i jak powiedzieć "matura zawodowa" po niemiecku?. 40 zdań, które zawierają fragmenty do przetłumaczenia na j. niemiecki.. Więcej.. Moje pierwsze studia ukończyłam w 2013 roku (mgr) i była to germanistyka.. matura po niemiecku: 1. das Abitur Niemieckie słowo "matura" (das Abitur) występuje w zestawach: język niemiecki direkt neu 1a dział 1,2mała matura - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Jest to dobry trening przed maturą rozszerzoną.matura exam, matura - tłumaczenie na polski oraz definicja.. Czyli od ich ukończenia minie w tym roku 8 semestrów.. Ich autorami są doświadczeni .Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-perski słowa Matura w słowniku online PONS!. Tłumaczenie Korektor Synonimy Koniugacja Słownik Tłumaczenie dokumentów Gramatyka Expressio Reverso dla firm Więcej.Tłumaczenie słowa 'matura' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki..

matura zawodowa.

Wypróbuj za darmo kurs eTutor.W tej sekcji znajdziecie praktyczne teksty do ćwiczeń, dobrane specjalnie pod kątem rozwijania umiejętności czytania i łatwego przyswajania zwrotów w języku niemieckim.. "matura zawodowa" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "matura zawodowa" po polsku .. / bestehen mieć maturę Abitur habenTłumaczenie słowa 'zdać maturę z niemieckiego' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.matura zawodowa - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Zgłoś sugestię.. zobacz także: maturity exam.. Musisz się poważnie zastanowić, bo za rok matura, a te rzeczy są ważne.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!. Również w przypadku Mowy zależnej.. Sprawdź tłumaczenia słowa "matura" w słowniku polsko - niemiecki Glosbe: Abitur, Matura, Abi.. To nie matura z matmy, stary.JAK NAPISAĆ LICEUM PO NIEMIECKU, CZYLI WYKSZTAŁCENIE W NIEMIECKIM CV.. Są tu teksty zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych.. Przeczytaj kilka przykładów i znajdź wypowiedzi w mowie zależnej, czyli Indirekte Rede.Top 21 przydatnych zwrotów na każdym poziomie!. 1. werden/ stać się ich werde du .Pewnie ominie cię jej studniówka i matura..

Matura - tłumaczenie niemiecki-perski | PONSrzeczownik.

Wyłącz autoodtwarzanie .. KURS ETUTOR ANGIELSKI -40% Gorąca promocja na wakacje SPRAWDŹ >> "Matura Exam" po polsku — Słownik angielsko-polski .. mała matura .matura rozszerzona Tłumaczenia dla hasła " matura rozszerzona " w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski ) matura

wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt