Przemówienie dyrektora na zakończenie roku szkolnego 2021

Pobierz

Mam zaszczyt powitać wszystkich na uroczystości z okazji rozpoczęcia NOWEGO ROKU SZKOLNEGO.. Przed Wami nowe szkoły, nowe wyzwania, nowe sukcesy.Rozpoczęcie roku szkolnego - Fotorelacja Zarządzenie Dyrektora nr S.021.1.40.2021 z dnia 31.08.2021r.. Nie zabrzmiał ostatni dzwonek, który symbolizuje koniec roku szkolnego i początek wakacji.. Dzisiaj po raz kolejny pożegnaliśmy rok szkolny, który był czasem wytężonej pracy i nauki.Przemówienie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 71 p. Leszka Wesołowskiego z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018.. Dyrektor z okazji rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 Aktualności - Szkoła Podstawowa im.. Za nami kolejny rok szkolnej edukacji, ale jakże inny, niż zawsze.. Moi drodzy jak w poprzednich .Przemówienie p.. Wszystkim serdecznie gratuluję i życzę sukcesów w przyszłym roku szkolnym.. Poza tym pan dyrektor Dariusz Koclejda podsumował wyniki klas w nauce oraz frekwencji, a także rozdał nagrody najlepszym i najaktywniejszym w pracy na rzecz szkoły uczniom.Przemówienie Dyrektora inaugurujące rok szkolny.. Mam nadzieję, że wkrótce ponownie się spotkamy.. W taki sposób żegnaliśmy już maturzystów.. Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy Niepedagogiczni, Sponsorzy, Przyjaciele naszej Szkoły.. Podręczniki i programy.. Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat przeciw Covid-19..

Home / Aktualności / Przemówienie dyrektora na początek roku szkolnego.

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.. Na szczęście w dobrym zdrowiu, które jest przecież wartością .Słowo Dyrektora na Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021.. Drodzy Absolwenci - Uczniowie Klas Ósmych!. SZANOWNI RODZICE, GRONO PEDAGOGICZNE, PRACOWNICY SZKOŁY I WY DROGA MŁODZIEŻY!. To Wasz ostatni dzień w naszej szkole.. ks. Wawrzyńca Bochenka w CzeszowieDrodzy Uczniowie!. Niewykluczone więc, że przemówienia nauczycieli na zakończenie przedszkola będą musiały przyjąć formę elektroniczną lub pisemną.A kończy szkołę z wyróżnieniem : z klasy 8a-5,z klasy 8b-10,z klasy 8c-10,z klasy 8d-7,z klasy 8e-7.Razem 39 uczniów.. Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym 2020/2021.. Mam zaszczyt i przyjemność powitać wszystkich tu zebranych na apelu rozpoczynającym kolejny rok szkolny.. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.. Jeszcze tak niedawno staliśmy tu, aby przeprosić, podziękować a przede wszystkim życzyć sobie udanego wypoczynku.. Programy 1-3; Podręczniki 1-3; Programy 4-8; .. Mimo zaistniałej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa (Covid - 19), pragnę w swoim imieniu oraz Rady Pedagogicznej pożegnać społeczność uczniowską PSP im.To dyrektor każdej placówki z osobna podejmie szczegółowe decyzje na temat rozdania dyplomów i formy, jaką przyjmie pożegnanie z dziećmi..

jana pawŁa ii w jerzmanowej na zakoŃczenie roku szkolnego 2019/2020Rok 2020/2021.

Do zobaczenia we wrześniu !. Nadeszła chwila, której oczekiwaliście od początku września - dzisiaj kończymy ten szczególny rok szkolny, który był pełen niespodzianek, wyzwań i niepewności dla całej naszej społeczności.. W dniu 1 września br. pan dyrektor Dariusz Koclejda podczas akademii wygłosił przemówienie, w którym podziękował m.in. panu Prezydentowi Miasta Katowice Piotrowi Uszokowi za umożliwienie remontu szkoły.. Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań.. w sprawie organizacji pracy szkoly List Dyrektora CKZiU Nr 1 Apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 Wspomnienia z wakacji Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 "Tischner" w MaladzeTitle: Przemówienie na zakończenie roku szkolnego Author: ABC Last modified by: spzglobien5 Created Date: 8/24/2015 11:12:00 AM Company: SP Other titlesSzkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej - PRZEMÓWIENIE DYREKTORA SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020.. Pozdrawiam serdecznie Dyrektor Szkoły: Katarzyna CzajkaPrzemówienie dyrektora z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/ 2020.. Dzisiaj z kolei uczniowie klas pierwszych i drugich odbierają świadectwa.Przemówienie Dyrektora na zakończenie roku szkolnego klas III..

254 subscribers.Przemówienie Dyrektora Szkoły z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021.

Teraz spotykamy się żeby rozpocząć nowy semestr w szkole.. Gratuluję Wam tych osiągnięć i jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych.Życzę Wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku.. Nie tak dawno witaliśmy się, a dziś już nadszedł czas pożegnania.. Odpoczywajcie bezpiecznie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy bo wierzę, że po wakacjach wrócimy do normalności i wspólnej nauki w ławkach szkolnych.. Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 - przemówienie Dyrektora szkoły.. W środowe przedpołudnie zakończyliśmy kolejny niezwykle wymagający rok szkolny.. To zdanie możemy z pewnością przytoczyć dzisiaj.. Drodzy Uczniowie, przed Wami wakacje, czas zasłużonego odpoczynku.. PRZEMÓWIENIE DYREKTOR SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - 26.. Dyrektor Jadwigi Szwed podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas V - III gimnazjum: Witam wszystkich w tak szczególnym dniu, bo koniec roku szkolnego to wyjątkowy czas nie tylko dla uczniów, ale również dla nauczycieli, pracowników szkoły a także rodziców.Przemówienie na rozpoczęcie roku szkolnego.. Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!.

Po raz kolejny zakończenie roku szkolnego jest inne niż dotychczas.

Zapraszamy do wysłuchania słów, skierowanych przez Dyrektora szkoły, panią Edytę Ołdakowską-Dębek, do tegorocznych maturzystów.. Wracamy tu po .. Za nami okres wakacyjny, więc pragnę powitać Wszystkich serdecznie w imieniu dyrekcji w podobny sposób, w jaki żegnałem się z Wami na zakończenie ubiegłego roku szkolnego 2019/2020.Przemówienie p.. Jednak w każdym z tych przypadków obowiązuje inna forma dokumentacji, co w praktyce .Jestem przekonana, że w nowym roku szkolnym będziecie kontynuować swój rozwój.. Rozpoczynamy kolejny rok szkolny, mam nadzieję, że wszyscy bardzo dobrze odpoczęli w czasie wakacji, nabrali sił i zapału do pracy, która nas wszystkich czeka.. Tradycyjnie uroczystości rozpoczęliśmy od mszy świętej, podczas której ksiądz Proboszcz, Stanisław Zimny w kazaniu odwołał się do ogromnego wysiłku wszystkich tworzących środowisko szkolne.Słowo Dyrektora na zakończenie roku szkolnego!. Przemówienie dyrektora na początek roku szkolnego 1 września 2021 Helena Aktualności .PRZEMÓWIENIE DYREKTOR SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO.. Data publikacji: 21 czerwca 2021 r. Klasyfikacja roczna uczniów, przedłużenie etapu edukacyjnego czy odroczenie obowiązku szkolnego wymagają działań zgodnie z przepisami.. LIST MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021.. W niniejszym artykule znajduje się jedynie część "literacka" przemówienia.. Płeć piękna przyjęła przemówienie z nieco mniejszym .Zapraszamy na przemówienie P. Jerzego Kopańskiego Dyrektora ZSP nr 1 w Siedlcach na koniec roku szkolnego 2019/20.Niezbędne uchwały rady i decyzje dyrektora na koniec roku szkolnego 2020/2021.. Zapewne myślami większość z nas jest już daleko stąd.na akademii z okazji zakończenia roku szkolnego.. Dyrektor szkoły .. i obsługi!. Spędźcie je mądrze i odpowiedzialnie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt