Książka o 10 skarpetkach streszczenie

Pobierz

Opisuje dzieje dziesięciu pojedynczych skarpetek, każdej z nich ofiarowując inną przygodę.. Znajdziesz tutaj również streszczenia utworów tego autora, jak np. Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.. Niesamowite przygody 10 skarpetek do słuchania to książka, w której poznasz historie każdej z 10 skarpetek nie do pary (czterech prawych i sześciu lewych), które zniknęły z domu Małej Be.Książki z serii Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.. Moje dzieci zachwycone są, gdy im czytam o historiach 10 bohaterów(w tej roli skarpetki).. Wszystko co trzeba wiedzieć o Justynie Bednarek znajdziecie na streszczenia.pl.Pytania do lektury "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" - Test.. Jest tu miejsce na kryminał, obyczajówkę, bajkę z morałem i taką ze szczęśliwym zakończeniem.. a) 10 b) 11 c) 12 3) O jakich skarpetkach napisała w swojej książce J.Bednarek?Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek 2 - Justyna Bednarek już od 21,88 zł - od 21,88 zł, porównanie cen w 38 sklepach.. Jedna sobie gdzieś wędruje, a druga też, ale gdzie indziej.. Test z lektury "Niesamowitych przygody 10 skarpetek".. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Książka ta opowiada właśnie o tym gdzie i dlaczego znikają skarpetki oraz jakie przygody przeżywają kiedy już ruszają w świat.. Mama kont.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Bohaterowie Opowieści Justyny Bednarek przedstawiają zarówno bohaterów realistycznych, jak i fantastycznych..

... Ile wiesz o skarpetkach?

Przeczytaj recenzję Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych).. Ile wiesz o "Skarpetkach"?. Do pralki trafiło dziesięć par skarpetek, ale po jednej z każdej z nich zniknęło w niewyjaśnionych okolicznościach.Streszczenie szczegółowe Na Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek składają się opowiadania.. 1) Kto jest autorem książki o przygodach skarpetek?. Prowadzi dziennik okrętowy i gromadzi wokół siebie kolejnych członków tytułowej "Bandy czarnej frotte".Justyna Bednarek- biografia.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepszeNajtrudniejszy test o książce "Przygody 10 skarpetek".. One się nie gubią, ale rozchodzą.. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to kwintesencja przyjemności czytania.Streszczenie"Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to właściwie zbiór opowiadań, których bohaterami są tytułowe skarpetki.. Słyszałam o tej książce wiele dobrego (zostały lekturą szkolną!). Idealna pomoc dla każdego ucznia.. Taka powinna być książka dla dziecka.Książka Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) autorstwa Bednarek Justyna, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,33 zł..

PrzeżywająceOpowieści o skarpetkach zawarte w książce rzeczywiście są niesamowite.

Quiz na podstawie książki "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek .Nareszcie mamy przygody skarpetek!. Skarpetki podbiły już całą Europę - kochają je też czeskie.Opowiadania są napisane z humorem i morałem.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.To czarna skarpetka frotte, która za nic nie chciała wylądować na śmietniku.. W domu Mamy i Basi, nazywanej Małą Be, po wyjęciu z pralki często odnajdują się pojedyncze sztuki skarpet.. Taka lektura to świetny sposób na obudzenie w dzieciach pasji czytania.Następna część.. a) Katarzyna Bednarek b) Justyna Bednarek c) Justyna Bednarska 2) Ile przygód skarpetek opisała w swojej książce autorka?. i tym, Że juŻ nigdy nie spojrzycie tak samo na ŻadnĄ, nawet najbardziej spranĄ skarpetkĘ!. dlatego bardzo chciałam ją z dziećmi poczytać, ale konsekwentnie jej nie kupowałam, bo: a) kiedy "skarpetki" pojawiły się jako nowość na rynku wydawniczym moje dzieci były na nie jeszcze trochę za małe b) rzadko kupuję nowości w okładkowych cenach, najczęściej poluje .. W pewnej rodzinie, skarpetki regularnie giną podczas prania.. Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu .ostrzegam tylko, Że przeczytanie tej ksiĄŻki grozi zachwytem..

"Bajka o dziesięciu skarpetkach" odpowiada na to pytanie w sposób pełen cudownie nieskrępowanej wyobraźni.

Polecam.. Do prawdziwego świata należy rodzina małej dziewczynki (Małej Be), a także specjalista który odwiedza ich by naprawić rzekomo zepsutą pralkę.. Skarpetki znikają po wrzuceniu do pralki.Nas cieszy bardzo, bo - jak pisaliśmy w Juniorowej recenzji - Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek to książka, która podbija serce od pierwszych zdań.. Test kl. 1 Niesamowite przygody 10 skarpetek Test.. Wszystko zaczyna się od dziwnych zjawisk w pewnym domu - jego mieszkańcy orientują się bowiem, że podczas prania zawsze znajdują tylko jedną skarpetkę z pary wrzuconej do pralki.książka ta opowiada o przygodach zaginionych 10 skarpetkach, które ruszając w świat i przeżywają niesamowite przygody.niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) - bednarek justyna - poradnia k. książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl.q.. Zaciąga się ona na okręt i z pomocą pająka - skądinąd bardzo sympatycznego i przyjacielskiego - dostaje się na szalupę i zamierza w niej opłynąć cały świat.. W domu mamy i jej córki Basi (którą wszyscy nazywają Małą Be), jak to zdarza się także w wielu innych rodzinach, skarpetki niepostrzeżenie znikają.Książka Justyny Bednarek to zbiór krótkich opowieści, z których każda opowiada o przygodach jednej z dziesięciu tytułowych skarpetek..

Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki MP3 przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) to książka doskonała.

Mam pośród nich swoją ulubioną, ale nie zdradzę, którą!Cykl książek o odważnych i ciekawych świata tekstylnych bohaterkach stał się prawdziwym fenomenem: pierwsza część zdobyła nagrodę w konkursie Przecinek i Kropka i Nagrodę Literacką m. st. Warszawy, a także trafiła na listę lektur szkolnych.. Mądra, zabawna i pobudzająca wyobraźnię.. Czytanie jej to przyjemność bo przygody skarpetek są ciekawe, wciągające i niewiarygodne.. Dziesięć rozdziałów, z których każdy zaskakuje pomysłem, fabułą i otula bezpieczną ciepłą narracją.. Opisują wiele życiowych sytuacji i pokazują jak rozwiązywać problemy.. Uciekają z kosza na pranie przez dziurę pod pralką, która poniekąd przenosi pojedyncze skarpetki do innego, lepszego dla nich świata.Dziesięć opowieści o zaginionych skarpetkach, w które wsiąkniecie od pierwszych zdań.. w którym roku została wydana książka pt. …10 skarpetek streszczenie Streszczenie szczegółowe: "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) to zbiór opowiadań o przygodach zaginionych w praniu skarpetek.Książka przedstawia nam historie dziesięciu skarpetek, które przez brak atencji ich właścicieli postanowiły wyruszyć w świat, by rozpocząć pełne przygód życie.. Skarpetki pokazują, że warto wierzyć w marzenia i dążyć do ich spełnienia, że siedzenie całe życie w koszu z brudną bielizną nie przyniesie nam nic dobrego i często należy odważyć się coś zmienić w swoim życiu.Niesamowite przygody 10 skarpetek (J. Bednarek) wtorek, 31-01-2017, 09:25 [1] Kto powiedział, że skarpetki mają być do pary.. Bo skarpetki się rozparowują.. S. Książka jest lekturą dla 8 latków, jednak jest bardzo zabawna więc czyta się ją z dużą przyjemnością.AUDIOBOOK Niesamowite Przygody Dziesięciu Skarpetek - Justyna Bednarek (dla Dzieci).. Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji.Prawdopodobnie większość z Was o niej słyszała, nie mogła więc nie pojawić się i u nas.. Każde z nich poświęcone jest jednej ze skarpetek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt