Przeredaguj tekst tak aby wyeliminować powtórzenia

Pobierz

rozejrzawszy się po klasie, zacząłem opisywać to, co widziałem.. zazwyczaj pilnie pracujący uczniowie z pierwszej ławki i tym razem skrobali coś zawzięcie, wcześniej wyciągnąwszy kartki .. w niektórych wypowiedzeniach żle zastosowano imiesłowy.. 8 szkoły podstawowej.. rozejrzawszy się po klasie, zacząłem opisywać to, co widziałem.. zazwyczaj pilnie pracujący uczniowie z pierwszej ławki i tym razem skrobali coś zawzięcie, wcześniej wyciągnąwszy kartki .Nauka o języku.. Sklep.. Posłuż się odpowienimi zaimkami.To jest pudełko.. Nauka o języku cz. 1Przeredaguj podany tekst tak, aby uniknąć powtarzania słów: być, kozacki, wypas, przyjaciele i jezioro.. 2013-03-20 13:58:25przeredaguj tekst tak,by uniknąć powtórzeń.. W dramacie Szekspira mi brakuje dramatycznych scen Dramat ten opowiada o dramacie dwóch rodzin rodów.. 1Przeregaduj podany tekst tak aby uniknąć powtórzenie .Przeredaguj tekst tak by wyeliminować powtórzenia słowa zaznaczone na zielono zastąp zaimkami a zaznaczone na niebiesko wyrazami bliskoznacznymi .. Odpowiedź na zadanie z Nowe Słowa na start!. Przyszedłem do domu i szybko włączyłem komputer, by jak najszybciej włączyć "grę'' zaznaczone na zielono.. Jest wesoły ,jest zawsze usmiechnięty .. Zapisano na niej WIERSZ.Przeredaguj tekst tak aby wyróżnione wyrazy pojawiły się tylko raz.. siedziawszy w klasie,obserwowałem koleżanki i kolegów piszących wypracowanie..

Przeredaguj tekst tak aby wyróżnione wyrazy pojawiły się tylko raz.Przeredaguj krótki tekst aby uniknąć powtórzeń;) pliss.

- zasada historyczna - należy pamiętać o tym, iż niegdyś istniało o długie, które kontynuuje dzisiaj głoska oznaczona literą ó.. W tym celu: - przeczytaj całość,by się.. w niektórych wypowiedzeniach żle zastosowano imiesłowy.. Zarejestruj.. Piotrek jest miły.. Jeżeli nie chce wam sie to możecie napisać jakimi słowami zastąpić jest.Zadanie michal123l Zad dom z polskiego zaimki Przeredaguj tekst tak,by wyeliminować powtórzenia.Słowa zaznaczone na zielono zastąp zaimkami,a zaznaczone na niebiesko-wyrazami bliskoznacznymi.. Książki.. Sześć koleżanek z klasy gra w siatkówkę.. Question from @2002julia0909 - Szkoła podstawowa - PolskiZnajdowanie tekstu lub liczb za pomocą okna & Znajdowanie i zamienianie.. dowiedzieć o czym jest mowa w .Popraw tekst tak, by wyeliminować błędy(jest ich 6).. Jest także rozmowny , a nawet gadatliwy .. Wiedza.. Przedmiot.. przeredaguj tekst tak by wyeliminować powtórzenia słowa zaznaczone na zielono zastąp zaimkami a zaznaczone na niebiesko wyrazami bliskoznacznymi .Przeredaguj tekst tak by wyeliminować powtórzenia.. Słowa zaznaczone na zielono zastąp zaimkami, a zaznaczone na niebiesko - wyrazami bliskoznacznymi.. Myślałem że ''kable'' (zaznaczone na zielono) poprzegryzał chomik.Plis pomóżcie .. Podczas wakacji chcę dobrze odpocząć.Chętnie wybiorę się więc nad morze lub w góry .Zwiedzę z przyjemnością Kraków ,gdyż nigdy nie byłem w tym mieście ..

Język polski.Podany tekst przeredaguj tak ,aby podkreślone w nim czasowniki wystąpiły w trybie przypuszczającym .

Jest kolezeński i jest lubiany przez cała klasę .. siedziawszy w klasie,obserwowałem koleżanki i kolegów piszących wypracowanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt