Jak napisac po niemiecku kiedy mam urodziny

Pobierz

An diesem Speziellen Tag wünsche ich Dir Alles gute - W tym wyjątkowym dniu życzę Ci wszystkiego najlepszego.. Mein beliebter Dichter heisst.. (wpisz imie i nazwisko twojego ulubionego pisarzapoety).. Czasem warto jednak postarać się być bardziej oryginalnym… Herzlichen Glückwunsch, bleib wie Du bist!Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Jak napisać po niemiecku ''Moje urodziny są 28 lutego '' ?. To będzie taki " wzór " .. Ich höre Pop- musik und Rock- musik.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Jak napisać po angielsku: Też mam dzisiaj urodziny ;)Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Jak napisać po niemiecku : Mam nadzieję, że w końcu coś z tym zrobicie.. Jeżeli na przykład twój szef obchodzi urodziny, możesz mu pogratulować w ten sposób: Ich gratuliere Ihnen zum Geburtstag.. - Spełnienia marzeń!Pomuzcie napisac zaproszenie na urodziny po niemiecku.// jak nakszybciej Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. - Życzę Ci wszystkiego najlepszego w tym wyjątkowym dniu.. Co do `zwölften` dobrze napisałam.. Geburtstags Wünsche - Życzenia urodzinowe.. przetłumaczcie mi to na jezyk niemiekci 'urodziłam się 26 czerwca 1999 roku""٭Czarodziejka٭ słowo: Geburtstag można dać na koniec lub nie, tak samo jak w polskim, to nie jest błąd.. Jeśli podajemy pełną datę, musimy zachować odpowiednią kolejność - dzień, miesiąc, rok.. Np. ktoś nas pyta kiedy mamy urodziny i wtedy powinniśmy udzielić prawidłowej odpowiedzi..

?Jak napisać po niemiecku Co chcesz dostać na urodziny.

- Dużo szczęścia i zdrowia!. W przypadku, gdy chcemy powiedzieć, że coś wydarzyło się danym roku możemy zastosować wyrażenie im Jahre… (w roku…) lub powiedzieć samą datę bez żadnego przyimka.Przykładowe życzenia urodzinowe z tłumaczeniem: Alles Gute zum Geburtstag!. Spóźnione życzenia urodzinowe.. Znam i wiem jak się stosuje liczebniki.. Każdemu zdarza się zapomnieć o urodzinach.Podawanie daty.. Dobrze.. - Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!. Pisałam z głowy :D To co napisałam znaczy : zapraszam cię na moje urodziny.. Question from @Dawid599 - Gimnazjum - Język niemieckiŻyczenia urodzinowe po niemiecku - wersja oficjalna.. Mój przyjaciel ma urodziny 29 marca - Mein Freund hat Geburtstag am 29 März.Tłumaczenia dla hasła "kiedy masz urodziny" w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki) wann hast du Geburtstag ?. Impreza urodzina rozpocznie się o 16.Krótkie życzenia urodzinowe po niemiecku.. Np. Moje urodziny są 24 kwietnia - Mein Geburtstag ist am vierundzwanzigsten April..

zapraszac - kiedy mam urodziny ?

bez pomocy tłumacza googleWitaj:) proszę Cię o pomoc w następującym zadaniu: mam napisać po niemiecku list do kolegi że obchodziłem urodziny, mam mu podziękować za życzenia i napisać jak się mi spodobały, napisać kiedy i gdzie obchodziłem urodziny, napisać jak i z kim je świentowałem, napisać jakie prezenty dostałem i co mi się najbardziej podobało.każdą literę w polskiej klawiaturze można zapisać w formie majuskuły lub minuskuły, natomiast w języku niemieckim występuje wyjątek - litera ß, która nie ma "małego" odpowiednika (o czym należy pamiętać, bowiem w słowach pisanych majuskułą, "ostre S" należy zapisać w formie "SS").odpowiedział (a) 30.10.2011 o 21:44..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt